Як золотонісці рятуються від спеки? [ВІДЕО]

До 40 градусів вище нульової позначки піднялася температура повітря минулими вихідними. На сонці ж термометр стабільно тримався вище 50-ти. Аномальна погода встановилася саме після робочого тижня, тому паралізувати Золотоношу поки що не встигла.

Порожні вулиці та заповнені пляжі – логічний результат негоди. Проте нині вже понеділок і з власних домівок виходити таки треба. Що роблять золотонісці, аби максимально спростити своє життя під час екстремального температурного режиму, дізнавалась наша знімальна група.

В цілому, настрій жителів міста бойовий, адже вони всім виглядом показують, що жодні негоди їм поки що не страшні. В більшості намагаються вирішувати свої питання вранці чи ввечері. Рятують кондиціонери у квартирах та автомобілях, вентилятори. Хто має змогу, той вже витоптав велику стежину до пляжів Дніпра.

Що думають герої нашого сюжету про спеку та як рятуються, дивіться у відео:

Тим часом синоптики вже заспокоюють щодо температури (від завтра розпочнеться спадання), проте й насторожують стосовно інших погодних незручностей (суттєві дощі, грози та шквали).