Золотоніських безробітних навчають ефективної поведінки на співбесідах [ФОТО]

Успіх під час пошуку  роботи в значній мірі залежить від того, як шукач зможе довести, що саме він – потрібний роботодавцю працівник. Результат цієї непростої справи залежить від підготовки до співбесіди і поведінки безпосередньо під час інтерв’ю. Набути такого досвіду намагаються допомогти золотонісцям у місцевій службі зайнятості.

Останній подібний захід для безробітних провели 13 липня Два десятки містян не тільки слухали розповідь фахівця Центру зайнятості  Наталії  Котишевої, а й взяли участь у запропонованих рольових іграх, інтерактивних вправах. Один з учасників грав роль роботодавця, а інший – шукача роботи. В ході бесіди тренувалися відповідати на можливі питання з обох сторін діалогу.

Дізнавались учасники тренінгу, яким чином можна продемонструвати впевненість, зібраність, діловитість, професіоналізм, зацікавленість в роботі. Щоб краще зрозуміти, як себе презентувати роботодавцю, присутні формулювали вимоги до кандидата на посаду, поставивши себе на місце роботодавця. Також розглянули найбільші помилки шукачів роботи.

Підсумком заняття стали поради, які пропонують  психологи, щодо підвищення ефективності співбесіди з роботодавцем.

Центр зайнятості 01 [870_650] Центр зайнятості 02 [870_650]