Відкритий лист голів квартальних комітетів та жителів міста

Головному редактору газети «Черкаський кур’єр» Тетяні Дончевій.

Прочитавши статтю «Золотоноша – лицемірний маскарад користі» невідомого автора (№27 від 6 липня 2016 року) ми, голови квартальних комітетів (у Золотоноші – 24 квартали) та жителі міста, обурилися до глибини душі її змістом.

Не знаємо, хто стоїть за цим пасквілем, по-іншому його назвати не можна, тому й звертаємося до Вас, як головного редактора. Як Ви могли анонімно надрукувати статтю, яка облила брудом усю Золотоношу та мера Віталія Войцехівського, у такій авторитетній газеті? У ній Ви стверджуєте, що пан він завалив горілчаний бізнес та втік на посаду міського голови. Але як міг Віталій Олександрович це зробити без усвідомленого вибору золотонісців? До речі, горілчаний бізнес процвітає і донині.

Серед нас, голів квартальних комітетів, є ті, хто пропрацювали понад 20 років. Працювали з Корпанем, Бобровським, Войцехівським і бачили, що кожен з них вносив свій вклад у розвиток та розбудову нашої маленької батьківщини. Той, хто пише, що Войцехівський нічого не робить для  її розвитку, а лише сидить на фундаменті попередників, той не знав Золотоношу до нього і не знає сучасну (а, можливо, просто і не хоче знати). Якщо когось цікавить питання, що і скільки зробив на посаді наш мер, можемо організувати екскурсію по місту.

Ми не вбачаємо поганого  в тому, що місто стало чистим, квітучим, справжньою столицею чорнобривців; що в місті проводяться фестивалі, КВНи, «Ліга сміху», у тому числі, за участі міського голови. Невже краще, щоб він стояв осторонь життя міста, а молодь сиділа по барах? Навколо нашого прогресивного мера гуртується молодь, актив міста через культурні, спортивні та інші проекти.

Як Ви можете відкрито писати що наша мерія складається з корупціонерів, які набивають кишені на реконструкції місцевих очисних споруд? Чи знаєте Ви, в якому стані прийняв очисні Віталій Войцехівський? Ви хоч раз побували на цих спорудах до чи після ремонту? Скільки можна лити всякого бруду?

Можна переліковувати багато зробленого за період роботи Віталія Олександровича: освітлені вулиці міста, ремонт доріг, асфальтування вулиць та багато іншого – того, що робить мер. До речі, в газеті «Погляд часу» була надрукована стаття, в якій говорилося, що у Золотоноші – найкращі дороги. Ми не розуміємо, для кого важливо, хто в якій партії був, є та буде. Для нас головне – що він зробив і буде робити на користь процвітання Золотоноші та для блага людей.

Тетяно батьківно, вибачте, не знаємо, як Вас по батькові, знаєте, якщо провина не доведена судом, ніхто нікого не має права звинувачувати і обливати брудом. Чи знаєте Ви, що анонімні листи та статті не мають права друкуватися? Надрукуйте, будь ласка, у виданні, яким Ви керуєте і розхвалюєте роботу народного депутата Голуба, як він гарно спілкується з виборцями, дні прийому ним громадян Золотоноші. А ще – розкажіть, скільки разів він був у золотоніській приймальні і чому боїться зустрічатися з виборцями, які довірили йому представляти свої інтереси у Верховній Раді.

Бажаємо Вам мудрості, здорового глузду і правдивого друку. А жителі нашого міста як довіряли, так і довіряють своєму міському голові, і ніяке брудне друковане слово не похитне довіри золотонісців.

Голови квартальних комітетів та жителі міста.