На базі Центру соцдопомоги завершився масштабний табір для дітей з обмеженими можливостями [ФОТО]

Надія живе у кожного з нас! Під таким гаслом на території Центру соціальної допомоги відбувся реабілітаційний табір «Надія».

З 29 червня до 9 липня тут відпочивало два десятки дітей з особливими потребами у супроводі рідних. На базі табору вони мали змогу пройти курс лікувального масажу та лікувальної фізкультури. Щодня із вихованцями працювали психологи, проводили різноманітні заняття з ручної праці їхні вожаті. Вечорами ж дітлахи мали забаву у вигляді ігор та конкурсів разом з культорганізатором.

Були й постійні виїзди на Дніпро, де діти з задоволенням бавились у воді та робили замки з піску. Також відвідали Красногірський жіночий монастир. Найбільшим сюрпризом для дітей була поїздка до Броварів. У тамтешньому аквапарку малюки отримали чимало нових вражень, опанувавши різноманітні водні атракціони, басейн та джакузі.

Колектив  Центру нині висловлює подяку небайдужим золотонісцям, завдяки яким вдалося провести табір. Серед тих, хто долучився до організації, згадують Золотоніську міську раду, Виконком, «Золотоніський маслоробний комбінат», ФОП Кібальник, СТОВ «Нива», ФГ «Мрія», СТОВ «Перемога», ПП „Амід”, ФОП Некрасова, ФОП Душка. Вони, за словами фахівців закладу, відіграли велику роль в проведенні та допомогли вселити в дитячі серця віру, надію і любов.