Віталій Войцехівський » Новий народний обранець – нова газета

Так склалося, що у п’ятницю отримав дзвінків більше, аніж на свій День народження. Люди, які телефонували (знайомі і зовсім незнайомі) запитували головне:

1. Хто автор?

2. Куди писати?

3. На якій планеті живе замовник матеріалу?

Ввечері прочитав газету, про яку мені всі згадували. Тема публікацій не нова: народний депутат молодець. Лише він один наведе порядок на окрузі, адже “місцеві князьки” все роблять не так. І губернатор має найнижчий рейтинг серед колег (експерта, який це придумав, самі визначили), і мер, виявляється, падлюка ще та.

Подивився на назву видання. Невже знову “Нова Молодь”, яка вихваляла колишнього нардепа, відновила свої “походи в люди”? Але, як виявляється, новий народний обранець – нова газета. Тепер вона “Кур’єром черкаським” називається.

Інформації в ній нової не знайшов. Ну, хіба що ялинки, яких зрізали, стали вищими;, пам’ятник, якого “вкрали”, став іще важчим. Зрозуміло, що раніше місто було красивим і затишним, а тепер все навпаки. 

Не хочу навіть вступати в суперечку з автором, але думаю, що об’єктивну оцінку завжди можуть дати лише люди, які проживають в місті і дійсно переймаються його проблемами. А вихід нової “супер-об’єктивної” газети розцінюю як наближення нових виборів до парламенту.

Єдине, що з цього приводу можу заявити: себе в стінах Верховної Ради не бачу, а підтримувати на виборах буду не тих, хто живе у віртуальному світі, а того, хто живе реальними проблемами простих людей і дійсно зможе змінити життя в країні на краще.

Написати цей матеріал вирішив після того, як в суботу зранку мої колеги із “загниваючого” “Златогору” зателефонували і покликали мене на зустріч. Питання обговорювали ті ж, що і минулого вечора в телефонних розмовах.

Виходячи з вище викладеного, хочу подякувати замовнику та автору матеріалів, які я мав честь прочитати. Пропоную подовжувати. А життя буде розставляти все на свої місця.

Віталій Войцехівський,
міський голова Золотоноші