У Росії розчавили 600 кілограмів золотоніського сиру [ФОТО]

Продуктове мракобісся повним ходом розширює свою географію територією Росії. Попри санкції, котрими країна намагається лякати ледь не весь цивілізований світ, попри безуспішну політику так званого «імпортозамещенія» , попит на якісні іноземні товари падати схоже, не збирається.

Особлива увага протягом останнім двох років приділена саме молочній продукції, більшість якої споживали росіяни саме імпортовану, адже якість та кількість вітчизняної жодної критики не витримувала. Зокрема, лідером суспільних марень став сир, навіть міцно заполонивши не лише опозиційний сегмент тамтешнього інтернету, а й своє заслужене місце в ефірах гумористичних шоу федеральних телеканалів.

Звісно, про легендарний вже європейський пармезан більшість росіян мріяти не могла і до санкцій, а от нормальний продукт сусідів чому б і не скуштувати? Попит, як відомо, народжує пропозицію. А там, де ланку між ними міцною стіною тримає держава, закономірно з’являються і підприємливі громадяни, котрі будь-якими способами задовольнять смаки місцевих жителів.

Таку мету поставив собі громадянин Казахстану, котрий намагався завезти до Оренбурзької області Росії 624 кілограми золотоніського сиру. Продукт, звісно ж, в цій країні заборонений. Тому, за традиціями багатої та ситої Росії, з усією партією вчинили типово. За повідомленням Россєльхознадзора, вантаж вилучили та «знищили механічним способом». Тобто, як завжди, трактором.

сирсир