Любов Булих » Це було неймовірно!

Наша команда піднялася на найвищу точку України – Говерлу – не в повному складі: свої черевички на підборах довелося залишити біля підніжжя. Однак ми отримали бурю емоцій від сходження та масовості дійства. Від краєвидів карпатських гір перехоплювало дух, а груди наповнювало чисте повітря, де витав піднесений настрій учасників масового підйому та запах польових квітів і трав. Тут вже не роздивлявся, хто де, бо вся гора бовваніла від футболок з написом «Я люблю Золотоношу», тут були усі свої – золотонісці.

На самій вершині команда технікуму ветмедицини неодноразово прокричала свій лозунг: «Ми – на Говерлі! Ми – найкрутіші! «На лабутенах» – на висоті!» і прикріпила на згадку біля стовпа, де майорять різні прапори, і свій командний. Особисто для мене підйом виявився не таким важким, як обіцяли, та емоції від Говерли залишилися незабутніми. Обов’язково плануємо сім’єю приїхати ще раз, щоб спробувати інші маршрути.

Подорож команди «На лабутенах» не обмежилася лише відвідуванням карпатської Говерли, на зворотному шляху дівчата зі своїми чоловіками та однодумцями відвідали місто Чернівці, яке за своєю красою не поступається Львову чи іншим містам Західної України. Незабутні враження справили і площі міста, і дворики та вулиці, а опівдні ми із захопленням слухали сурмача Василя Васильовича, який вже 10 років поспіль кожного дня у будь-яку погоду грає мелодію “Марічка” на ратуші Чернівецької міської ради.

лабутени [870_650]

Але на цьому мандрівка «лабутенок» по Чернівцях не завершилася: після обіду в італійському ресторані, де їх обслуговував сам власник-італієць і з захопленням розповідав своїм гостям, що наші «компаньйоно компрендо італьяно», дівчата відвідали Чернівецький національний університет, який справив не менше вражень своєю архітектурою та атмосферою. А потім була екскурсія по Кам’янець-Подільському, ми встигли прибути за півгодини до закриття фортеці і ще з годину насолоджувалися самобутністю цієї історичної пам’ятки, скуштували смачних шашликів та печені з багаття, постріляли з лука, кинули монетки до криниці і стомлені, але сповнені вражень вирушили додому.

булих [870_650]Команда «На лабутенах» щиро вдячна усім організаторам поїздки та особисто міському голові Віталію Войцехівському за незабутній вікенд, насичений надзвичайними враженнями і приємними спогадами.

cCr4hj_gKYM

Любов БУЛИХ,

організатор команди-переможця «Ліги сміху»

«На лабутенах»