Генпрокуратура передала до суду справу щодо ймовірного хабарництва заступника золотоніського прокурора

Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою першого заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури Черкаської області в одержанні неправомірної вигоди.

За повідомленням Генпрокуратури, слідством встановлено, що підозрюваний отримав від місцевого громадянина хабар в сумі 14 тисяч гривень за повернення йому автомобіля, вилученого працівниками управління Національної поліції. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

У суботу обвинувальний акт у провадженні направлено до Золотоніського міськрайонного суду, колишньому силовику загрожує позбавлення волі до 10 років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, Генпрокуратура оголосила про підозру щодо золотоніського заступника прокурора ще навесні. Про це свідчило рішення Печерського райсуду Києва від 12 березня 2016 року. Мова йде про кримінальне провадження №42016000000000527. З матеріалів справи випливало, що гроші силовик попросив перерахувати на картковий рахунок у «Райффайзен Банк Аваль».

За даними офіційного сайту Золотоніської прокуратури, посаду першого заступника в той час і донині займає Андрій Потокі, котрий раніше був прокурором Драбівського району.