Золотоноша на Говерлі – Air Video

Більше тижня минуло від найбільш масштабного золотоніського дозвілля року – масового паломництва на Говерлу. 340 містян водночас підкорили найвищу гору України, влаштувавши на ній велелюдний патріотичний флеш-моб із національною символікою, піротехнікою та пісенним доповненням.

Буденність повернула на грішну землю учасників експедиції майже одразу – в кого робота, в кого особисті турботи, а хто й з головою загруз у аваріях, що трапились через негоду позаминулого уік-енду. Саме тому й настав час трохи освіжити пам’ять та дозволити усім підкорювачам Карпат ще раз зануритись у прекрасну атмосферу тієї подорожі. Хто був – пригадає, хто не був – точно захоче туди наступного літа.

Отже, від сьогодні ми й розпочинаємо публікацію безлічі медіа-матеріалів із карпатського турне. Перше ж відео буде зовсім незвичним. Сам процес сходження на Говерлу висвітлений у приватних та публічних світлинах в повному обсязі. Картина зрозуміла, атмосфера оцінена, згадки лишились. Та от мало хто (точніше – ніхто) спостерігав за процесом із висоти пташиного польоту.

Житель Золотоноші Дмитро Сало не полінувався взяти з собою у довгу дорогу коптер та супутні пристрої до нього. Для того, аби назавжди лишити яскраві спогади для учасників походу. Мальовниче село, де базувалася частина гостей із Черкащини, довгий процес подолання схилів, святкування на вершині та душевний відпочинок учасників на найбільш дивовижних місцинах Говерли – все це із висоти польоту карпатських птахів дивіться у нашому Air Video.