ОДА вручила премії найактивнішій молоді. Серед них – Кузьмінський та Кухаренко

Комісія облдержадміністрації розглянула клопотання кандидатів на здобуття обласної премії для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики на Черкащині. Виплачується премія щороку до Дня молоді, нині ж комісія обирала сімох кращих з 25 поданих кандидатів.

Серед тих, чию діяльність відзначили у Черкасах, бачимо й імена представників золотоніської молоді, котрі через свою активність зі шпальт ЗМІ не сходили протягом року. Комісія вирішила видати обласну премію у розмірі 3 тис. грн. голові села Подільске Артему Кухаренку та члену Золотоніської міської молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді» Дмитру Кузьмінському.

Головою рідного села 22-річний студент Артем Кухаренко став після жовтневих місцевих виборів. Він отримав 80% голосів односельчан. Зараз Артем навчається на 5 курсі у Черкаському національному університеті. З першого курсу активно брав участь в університетській діяльності: був головою студентської ради гуртожитку №1 та співав на багатьох концертах.

артем-кухаренко

Артем Кухаренко

Дмитро Кузьмінський – активний учасник та ініціатор проведення чималої кількості міських заходів для дітей та молоді, член міської молодіжної ради, учасник школи молодих журналістів при редакції районної газети «Вісник Золотоніщини».

Дмитро Кузьмінський

Дмитро Кузьмінський

Протягом останніх років помічений у проведенні загальноміських молодіжних акцій, культурно-мистецьких подій, заходів, спрямованих на розвиток волонтерського руху, громадської відповідальності у молодіжному середовищі.

Завдяки його активності та ініціативності, наприклад, у місті були реалізовані  молодіжні проекти:  «Міська молодіжна гра «Хто Зверху?», навчальна екскурсія міської молоді до черкаських ЗМІ,  «Супермодель по-золотоніськи», благодійний молодіжний велопробіг на допомогу воїну АТО з Синьооківки.

Нині Кузьмінський в якості цьогорічного випускника готується до вступу у вищий навчальний заклад.