Народний депутат спромігся лише на анонімний візит до Золотоноші

Після неодноразових звернень громадськості щодо зустрічі зі своїм народним обранцем, вчора золотонісці зовсім випадково дізналися, що нардеп Владислав Голуб таки приїхав до міста. Місце базування представника законодавчої влади – Центральна районна лікарня. Нехтувати шансом, котрий випадає нечасто, точно не можна, тому група містян оперативно попрямувала до медичної установи.

Владислав Володимирович до зустрічі зі своїми ж виборцями готовий був не зовсім, адже на жодне з нагальних питань присутніх дати чітку відповідь так і не зміг. Закликали його і до подальшого діалогу у різних форматах. Активісти “Комітету сприяння обороні”, наприклад, запросили на більш тісну зустріч у офісі організації. В більшості випадків – категорична відмова. На деякі ж погодився, але за певних умов – на зустрічах не повинно бути… мера міста.

В цілому подія малоінформативна, адже тут виникає більше питань, аніж фактів. Приміром, звідки така фобія на міських голів? Якось не таланить очільнику Золотоноші на співрозмовників. Не далі, як вісім місяців тому не зрослося у нього з відкритими дебатами, так і тут – дискусій на Черкащині чомусь прийнято уникати.

Відразу ж, за логікою, чомусь думки простягаються трохи дали від лікарні, до околиць міста. Мова йде про очисні споруди. Ні, там наче все й добре (остаточний вердикт оприлюднять контролюючі органи зовсім скоро). Але з точки зору звичайного громадянина, де б мав з’явитись в першу народний обранець, котрий так щиро переймається у Facebook екологією та жахливою роботою комплексу? Як мінімум, можна й завітати. Перевірити наочно, дати, в решті решт “наганяй” нерадивим комунальникам.

Їхати, на жаль, туди далеченько. Ще й жахливими районним дорогам, що точно не додасть впевненості будь-якому законотворцю. Ближче і зручніше тут, у центрі міста. Та й проблема нагальніша – лікарню ображають все-таки.

І останнє питання вже й навіть без сарказму – чому ж інкогніто? Що спонукає депутата, котрий тріумфально переміг на окрузі, ховатися від свого ж електорату? Заїздив до міста хоч центральною вулицею, чи суто конспірологічно – по Пролетарській або Струнківській?

Чорними ходами пробираються до цієї дивної та страшної Золотоноші народні обранці. А поки що ж цікаво – чи варто чекати вечірнього посту у Facebook щодо успішної та відкритої зустрічі із електоратом на рідному окрузі?

Володимир Панасенко, громадський активіст