«Легіон» двома складами взяв участь у смілянському турнірі [ФОТО]

Четвертий раз поспіль золотоніські баскетболісти приїздять на традиційній літній стрітбольний турнір до Сміли. Цього разу «Легіон» заявився навіть двома складами – командами дорослих та юнаків.

Старший колектив шансів на успіх мав небагато, адже склад цього разу аж надто ветеранським. Про що мовити, якщо один з гравців – Артур Абрамов, –    за його жартівливим зауваженням, бачив фінал «Чікаго»-«Фінікс» 1993 року. Не менш досвідчений за нього і Валерій Антонович. Розбавив вікову компанію Олексій Лісун, котрий цього дня був справжнім лідером колективу. Якщо торік «Легіон» став першим, то нині серед семи конкурентів перемогти вдалося лише трьох. 

У юнацькій категорії Золотоношу представляли Станіслав Наливайко, Денис Хоменко та Олександр Сушко. Молодіжних команд було обмаль, тому грали аж в два кола. Двоє кращих зійшлися у фіналі. До головного поєдинку золотонісці якраз-таки дісталися, у підсумку завоювавши лише срібло. Серед основних зауважень до молодих гравців з боку наставників – страх відповідальності.

– Настав час хлопцям, котрі хочуть стати лідерами, брати відповідальність на себе та вирішувати моменти, а не надіятись, що Наливайко все вирішить. Він переріс цей вік, йому там робити вже нема чого, – коментує гру президент місцевої Федерації Артур Абрамов.

В цілому турнір і загальний навколо спортивний антураж золотонісцям сподобався, окрім деяких дрібних питань із трактуванням правил під час гри. Завітали ж «легіонери» до Сміли точно не в останнє.

легiон [870_650]легiон_молодiжний_склад [870_650]