Депутати Золотоніської міської ради листом запросили Владислава Голуба на сесію [ДОКУМЕНТ]

На черговому пленарному засіданні міськради, що відбулось сьогодні, окрім інших питань, народні обранці знову підняли тему діалогу з депутатом Верховної ради, обраним тут мажоритарно. До Владислава Голуба золотонісці звертаються з пропозицією взяти участь у засіданні чергової наступної сесії з приводу вирішення важливих питань щодо соціально-економічного розвитку міста. Вони, на думку авторів листа, наразі дуже актуальні і потребують допомоги та втручання нардепа.

Достукатись до адресата намагались давно, проте звернення, на думку депутатів, стало ще більш актуальним після вчорашньої невдалої зустрічі. Тоді про приїзд Голуба депутати та громадські активісти дізнались зовсім випадково, а розмова ж не склалася зовсім.

За словами  свободівця Олесія Слюсара, мали надію містяни учора підняти соціальну тематику, проблеми із правоохоронними та органами судової влади, проте підтримки з боку співрозмовника не знайшли.

– В той час, коли ми дізнаємося про ваші зустрічі на інших округах та враховуючи, що ми неодноразово намагалися зустрітися з Вами, але поки що безрезультатно, маємо надію на плідну співпрацю з Вами як народним обранцем, – йдеться у листі золотоніських депутатів.

Про результат розгляду звернення автори попросили повідомити згідно чинного законодавства, а копію направили до Голови Верховної ради Андрія Парубія.

лист-до-голуба-01 лист-до-голуба-02