Воїни АТО Гладківщини та Бубнівської Слобідки отримали відзнаки до Дня Конституції

Напередодні 20-ї річниці з дня прийняття Конституції України заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв відвідав Золотоніський край. Тут він привітав жителів Гладківщини та Бубнівської Слобідки із прийдешнім загальнодержавним святом. – повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– День Конституції – одне з наймолодших державних свят. Прийняття цього найвищого юридичного документу 28 червня 1996 року ознаменувало закріплення незалежності України, яку вдалося здобути мирно та безкровно. Нині ж на Сході наш суверенітет доводиться відстоювати з боєм, – наголосив Костянтин Омаргалієв.

– У збройних сутичках наші воїни відстоюють не лише непорушність кордонів держави, а й Конституцію – основний Закон України, який визначає права та свободи кожного з нас, – зауважив заступник очільника області. – Він гарантує, передусім, стабільний демократичний розвиток України, щоб ми почувалися захищеними та впевнено дивилися у майбутнє. Зараз же на полях бою наше спільне сьогодення й демократичні цінності, які закріплює Конституція, відстоюють і ваші односельці.

Так, участь в боях АТО від Гладківщини та Бубнівської Слобідки приймали майже тридцять чоловіків. Сьогодні ж Костянтин Омаргалієв урочисто вручив сімом з них почесні відзнаки «Холодний Яр».

– Усім нам випало жити в період змін та випробувань, коли в нашій державі впроваджуються реформи, а кордони доводиться боронити, – підсумував обласний посадовець, звертаючись до присутніх. – Тож ми з вами маємо докласти усіх зусиль для процвітання нашої рідної землі.

??????????????????????????????? День конст День конст День конст День конст