У Вільхівському лісі відремонтували найпопулярніший пункт відпочинку

В рекреаційному пункті «Сікач» провели капітальний ремонт. Тут повністю замінили велику бесідку на 40 осіб. Встановили нові столи і лавочки. Неподалік облаштували нішу для приготування їжі. Тут є місце для вогнища, столи для нарізання продуктів і навіть імпровізовані стелажі. Оновили й загородження навколо рекреаційного пункту – змайстрували справжній український тин. – повідомляє  обласне Управління лісового господарства.

Усі роботи виконували працівники Золотоніського лісгоспу. Це місце відпочинку розташоване недалеко від адміністративної будівлі, тому підтримання його в належному стані – питання честі для лісівників. Зазвичай відвідувачі узгоджують із лісівниками, коли тут можна зупинитися.

– Для нас це, звичайно, клопоти. Але завдяки таким пунктам відпочинок у лісі стає зручнішим і приємнішим. І при цьому несе меншу загрозу для насаджень. Бо тут облаштовано місця для багаття, для сміття. Ми впевнені, що вогонь не пошириться лісом», – говорить директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

Рекреаційний пункт «Сікач» чи не найдавніший у лісгоспі. І лісівники щороку намагаються його якось поліпшити, удосконалити. Збудували кілька бесідок на різну кількість людей – від 3-5 до 30. Навіть невеликий будиночок звели. Він не замикається, і тут можна відпочивати у холодну чи вітряну погоду. Тому, напевне, «Сікач» – одне з улюблених місць відпочинку місцевих жителів і гостей. Тут можна побачити відвідувачів не лише на вихідні, але й у будні.

Сікач [870_650] Сікач[870_650]