Крадія телефонних мереж затримали під час оглядання майбутнього улову

Патрулюючи вулицю Танкістів, вночі золотоніські полісмени помітили чоловіка, який уважно спостерігав за телефонною лінією на висоті. На запитання незнайомець відповів, що крокує до свого товариша у  Новій Дмитрівці. До провалу «Штірліца» наблизила сумка на ремені у нічного подорожнього. У ній житель міста ніс поліетиленовий мішок, пласкогубці, викрутку на пару перчаток. На цьому, власне, подорож до товариша завершилась, так і не розпочавшись.

У неодноразовому викраденні телефонних дротів чолов’яга зізнався. Цієї ночі планував черговий «рейд». Причиною крадіжок назвав нестачу коштів на проживання. Обпалював він свій улов на болотистій місцевості поруч із Струнківкою, а здавав вже добуту мідь до металоприйомних пунктів на Обухова та Заводській. Щоразу вдавалося приносити по 3-4 кілограми кольорового металу.

Власники  приймальних пунктів, як відомо, попереджалися про недопустимість приймання міді, яка випалюється із телефонних кабелів. Просили підприємців і негайно повідомляти про випадки звернення осіб з таких делікатних приводів.

Наразі розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 185 КК України. Встановлюються всі епізоди крадіжок, вчинені чоловіком та збитки, які були заподіяні ВАТ «Укртелеком».