Золотоніський центр первинної медицини отримав ліцензію МОЗ

Комунальне підприємство “Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)” віднині має повноцінну ліцензію, видану Міністерством охорони здоров’я. Рішення Ліцензійної комісії № 22 від 16 червня про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики опубліковане на сайті відомства.

Донедавна міська “первинка” тимчасово користувалась ліцензією Центральної районної лікарні, нині ж рішення комісії дозволяє провадити діяльність без сторонньої допомоги. Ліцензування – офіційне визнання державою наявності у закладі охорони здоров’я умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам. Підлягають цьому процесу всі заклади охорони здоров’я, незалежно від форми власності.

Нагадаємо, з 5 травня розпочав роботу міський Центр первинної медико-санітарної допомоги. Установі підпорядковані три дільниці – у поліклініці ЦРЛ, колишніх амбулаторії РМЗ та дитсадку «Журавлик».

Перші дні прийому, за словами медиків, показали наочно: більшість людей з розумінням поставилася до реформування медицини у місті, підтримує її і намагається допомогти фахівцям налагодити процес лікування хворих.

Перша і друга амбулаторії (РМЗ та Центр соцдопомоги) працюють у дві зміни, а у поліклініці ЦРЛ лікарі «первинки» приймають хворих з 8 до 18 години щодня, окрім неділі та святкових днів. В інший час, як і раніше, медичну допомогу можна отримати у вторинній ланці: викликати «швидку допомогу» чи приїхати у приймальне відділення ЦРЛ.