Золотоніська “Прип’ять”: фотограф показав побут закинутого гуртожитку у центрі Золотоноші [ФОТО]

Плине час, всі поспішають у своїх справах, живуть, прогулюються вулицями. І лише вони, такі самотні та забуті, спостерігаючи за метушливими людьми, нерухомо стоять і згадують своїх творців.

Можливо комусь із них пощастить і в них знов завирує життя? А хтось так і залишиться стояти, вкопаний в землю, поки роки не змиють минуле. Задумайтесь, погляньте по сторонах. Що там? Чи не на кожній вулиці знайдеться вона – закинута будівля! Побиті вінка, обдерті стіни, поламаний дах… Буденні реалії українського життя.

Але є щось у них і загадкового, романтичного, моторошного. Адже кожен куточок всередині має свою історію та свої спогади.

Фотограф Антон Галета, надихнувшись візитом своєї колеги, відвідав екс-гуртожиток Золотоніського сільськогосподарського технікуму (нині технікум ветеринарної медицини). Закинута п’ятиповерхова житлова будівля вже багато років “красується” у самому центрі міста. Ще у 2013 році планували столичні владці зробити з неї офіс прокуратури, проте роботи спинилися і наша локальна “Прип’ять” досі дивиться розбитими вікнами на вулицю Шевченка. Спроби ж отримати цей будинок у власність міста – поки що марні.

Нині ж пропонуємо до перегляду галерею талановитого фотографа, котрий не лише проводить читача у кожну шпаринку “привида”, але й фіксує чимало артефактів, що лишились там ще з радянських часів.

гуртожиток (2)

Палата-ізолятор

гуртожиток (4)

2 -й поверх, праве крило

гуртожиток (9)

1 – й поверх, праве крило

гуртожиток (15)

В банках препаровані органи тварин, уражені різними хворобами

гуртожиток (1) гуртожиток (3) гуртожиток (5) гуртожиток (6) гуртожиток (7) гуртожиток (8) гуртожиток (10) гуртожиток (11) гуртожиток (12) гуртожиток (13) гуртожиток (14) гуртожиток (16) гуртожиток (17) гуртожиток (18) гуртожиток (19) гуртожиток (20) гуртожиток (21) гуртожиток (22) гуртожиток (23) гуртожиток (24) гуртожиток (25) гуртожиток (26) гуртожиток (27) гуртожиток (28) гуртожиток (29) гуртожиток (30) гуртожиток (31) гуртожиток (32) гуртожиток (33) гуртожиток (34) гуртожиток (35)