Антипівка: захищаючись, прикутий до ліжка чоловік убив свого зятя

Сімейна сварка від п’яного чоловіка закінчилась його ж смертю. Такий результат конфлікту, що виник через жителя Антипівки, котрий повернувся додому із святкування випускного вечора своєї доньки. Сварка швидко переросла в бійку, а жінка, вирвавшись від співмешканця, заховалася за сарайне приміщення.

У Золотоніському відділі поліції повідомляють, що невгамовний голова сім’ї у хаті почав чіплятися до її батька, декілька разів вдаривши тестя по голові. Найстарший член родини – 58-річний ліквідатор аварії на ЧАЕС. Має другу категорію і майже прикутий до ліжка. У чоловіка нещодавно відібрало ноги, а тому пересувається лише за допомогою милиць. Лежачи на дивані, він почав підводитися, адже помітив, що зять направив руки до шиї, щоб  душити його. Обороняючись, інвалід схопив кухонного ножа. Лежав він під подушкою та слугував для подрібнення їжі, адже чоловік майже не має зубів та здебільшого харчується у ліжку.

Один удар в ліву частину грудної клітки, колото-різане поранення, проникаюче поранення перикарда та лівого шлуночка серця. Усвідомивши, що накоїв, прикутий до ліжка чоловік викликав швидку допомогу.

За фактом розпочато досудове розслідування. Інкримінують жителю Антипівки закінчений замах на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Наразі йому оголошено про підозру. Зважаючи на вік та стан підозрюваного суддею та прокурором було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.