“Дивує позиція тих, хто заробляє політичні бонуси на очисних спорудах”, – Сергій Кузнєцов

Кілька десятиліть над Золотоношею висів дамоклів меч – місцеві очисні споруди перебували в такому жахливому стані, що в будь-який момент не тільки в місті, а й у всьому регіоні могла статися масштабна екологічна катастрофа. Без суттєвих проблем не обійшлося, про що в засобах масової інформації писалося про це не раз.

Про це у коментарі “Прочерку” розповів директор КП “Міський водоканал” Сергій Кузнєцов. За словами комунальника, цілу чверть століття ніхто, крім місцевих жителів, серйозно не переймався цією бідою, хоча кошти для її ліквідації Урядом періодично виділялися.

– Куди вони йшли? Як використовувалися? Чому ніхто з контролюючих органів не звертав на це уваги? Залишилося таємницею. І лише за останні кілька років з особливою наполегливістю місцева влада взялася за повну реконструкцію очисних споруд. Роботи потребували великих фінансових витрат, і саме тому велися вони поетапно, – зазначив Кузнєцов.

Сьогодні, після довготривалих робіт, технічний комплекс очисних споруд повністю включено в роботу. Це, на думку очільника комунального підприємства, є великою перемогою не тільки місцевої влади, яка виконала один із найголовніших і найпроблемніших пунктів із своїх обіцянок, а усіх жителів міста та прилеглих сіл.

Водночас комунальника дивує позиція тих, хто замість сприяння вирішенню глобальної проблеми, намагався заробити на ній політичні бонуси. Мову він вів про народного депутата Владислава Голуба, зазнаючи про його непрозорі натяки в періодичних виданнях на якісь «політичні ігрища», які нібито ведуть проти нього «місцеві князьки».

– Очевидно, що свою бездіяльність в окрузі й водночас досить сумнівні дії із залученням підрядників з цілою низкою субпідрядників для виконання тих чи інших робіт, молодий парламентар хоче приховати за красномовною риторикою і звинуваченням тих, хто насправді щоденно працює на своїх виборців. Юний депутат явно недооцінює мудрість простих людей, які дуже добре розуміють, хто насправді дбає про них, а хто на їхніх проблемах намагається нажитися, відмиваючи кошти до власної кишені, – залишив відвертий коментар Сергій Кузнєцов.

Згадав директор “Водоканалу” проблеми з очисними спорудами у районній лікарні, а також низьку відвідуваність народним обранцем свого округу.

– Звичайно, можна писати у власних газетах про те, що нарешті завдяки народному депутату мрія якоїсь бабусі здійснилася, і тепер вона має окуляри. Для старенької це, напевне, велика подія. Та чи є це подвигом, який треба афішувати, для самого народного обранця? От якби він намагався вирішити проблему з очисними спорудами районної лікарні, в які вкладено більш ніж 4 мільйони державних коштів, але екологічним нормам показники їхніх стоків так і не відповідають, що в цілому негативно впливає на роботу центральних очисних споруд, тоді можна було б і похвалити себе в газетах. А ще краще було б, якби народний депутат, який практично не буває в своєму окрузі, і якого люди не знають в обличчя, просто не заважав нікому працювати, – обурюється керівник КП.

В цілому ж Кузнєцов зазначив, що надзвичайної екологічної ситуації, оголошеної ще 2010 року Верховною Радою, Золотоноша таки позбулася. Всім причетним до її ліквідації подякував, а всіх золотонісців привітав ще з однією перемогою.