Нарада комунальників: повний запуск очисних, ремонт доріг, утеплення, реклама [ФОТО]

На традиційній нараді керівників комунальних служб міста, що зазвичай проходить під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, особливу увагу було приділено введенню в експлуатацію очисних споруд. Ці заходи передбачено на 15 червня. Нині тривають пусконалагоджувальні роботи, встановлюються основні вузли та агрегати, прокладаються нові, більш потужні кабелі енергопостачання. За тиждень-два на виході до Дніпровського каскаду вже будуть надходити очищені стічні води, які відповідатимуть затвердженим нормам.

Не менш важливою була й тема міського полігону твердих побутових відходів. Аби запобігти виникненню непередбачуваних ситуацій, його територія вже найближчим часом буде частково огороджена. За словами директора КП «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, у котельні на Гоголя 7 встановлено котел на пелетному паливі. Проведена планова чистка водонапірних башт на 23 Вересня, Пирогова, Шепелівській. Цього тижня планується очищення резервуару чистої води. Водопостачання на місто буде призупинене з 9-ї до 17-ї години. Про це буде повідомлено окремо.

очисні спорудт

Технічне обладнання повного циклу роботи очисних споруд майже готове до запуску

Наразі водоканалівці займаються прибиранням гілля обабіч магістралі у Згарях та майбутньої придорожньої зони відпочинку біля місцевого озера. На зібранні розглядалося питання придбання в лізинг необхідної техніки для комунального підприємства.

Не обійшлося й без оперативного втручання начальника УЖКГ Олександра Флоренка у наведення ладу разом з начальником відділу поліції Олександром Охріменком під час процесу поточного ремонту вулиці Обухова. Водії нехтують встановленими тимчасовими попереджувальними знаками та натягнутою стрічкою, як і вказівниками про об’їзд. Тож шляховики часом працюють у справжній зоні ризику.

ремонт-доріг-вулиця-обухова

Чи не вперше на подібній нараді був присутній депутат Валерій Федорець, який запропонував покласти «лежачого поліцейського» на Миколаївській, біля другої школи. Та комунальники, яким доводиться обслуговувати дороги у зимову пору, переконали про недоречність цього обмежувача руху. Було ухвалене спільне рішення, аби місцеві поліцейські здійснювали патрулювання на цій ділянці, особливо у вранішні години, коли розпочнеться навчальний процес.

Енергетики ТОВ «380 В» продовжують встановлювати вуличне освітлення. Протягом минулого тижня вони встановили світильники на Польовому проїзді, Сковороди, 3-му провулку Шота Руставелі, провулку Монастирському (екс-Пролетарський). За словами Олега Масла, вже надійшов перший транш коштів для чищення річки Золотоношка.

Олександр Флоренко зачепив злободенну тему незаконного утеплення будинків. Для того, щоб отримати дозвіл на проведення подібних робіт у багатоповерховому будинку, треба просто погодити це з органами місцевого самоврядування. Власнику квартири слід написати заяву на ім’я міського голови та залишити свій контактний телефон. Через 2-3 дні про рішення повідомлять фахівці УЖКГ. Необхідно лише з’явитися в управління ЖКГ, що на Шевченка 70, і забрати дозвіл.

утеплення-будинків

У країні дійсно проводиться підтримка заходів з енергозбереження і це дуже позитивний факт. Але й робити це безвідповідально – теж неправильно. Треба хоч якось дотримуватись правил та чинного законодавства. Він констатував, що комунальники мають деякі досягнення у плані цивілізованого розповсюдження оголошень. Рекламодавці, навіть іногородні, не вдаються до банального розклеювання листівок з пропозиціями працевлаштування, купівлі волосся, тощо. Вони дотримуються узаконених Правил благоустрою. Чого не можна сказати про одного з місцевих підприємців, власника маркета, який ними ігнорує. Та правила для всіх одні і, якщо чиновники не зможуть змусити їх виконувати, то громада міста мовчати не буде.