“Золотоніських лікарів забезпечать у селах житлом”, – Юрій Ткаченко

Щоб село розвивалося, необхідно залучати туди молоді кадри. Тільки наявність робочих місць з високою і стабільно заробітною платою та забезпечення житловою площею може гарантувати, що в районах працюватимуть молоді й перспективні спеціалісти. Мова йде і про сільгосппідприємства, і про соціальний напрямок — вчителів і лікарів. – повідомляє видання “ВиЧЕрпно“.

— Пріоритетом нашої роботи є залучення в село молодих кадрів. Цього на сьогоднішній день в дійсності бракує, — прокоментував результати учорашньої поїздки до Маньківського району, де було відкрито цех з переробки сої та 5-квартирний будинок для молодих лікарів, голова ОДА Юрій Ткаченко. — Для цього потрібно мати базу. Наприклад, що стосується медичних працівників, у нас є медколедж, з’явиться ще філія медичного університету. Наступний етап — це направлення коштів обласного і місцевих бюджетів для створення умов для лікарів, зокрема забезпечення житлом. Реалізацію цього ми побачили на Маньківщині, найближчим часом цей проект буде втілено на Золотоніщині. І також заробітна плата, органи місцевого самоврядування мають приєднатися до держави, щоб стимулювати молодих спеціалістів працювати в районах.

Відзначив очільник області і гарний ефект від реалізації інвестиційних проектів на території Черкащини, відкриття того ж цеху з переробки сої, які дозволяють створювати нові робочі місця, залучати кошти в економіку регіону, сплачувати податки і давати поштовх для розвитку місцевих підприємств.