Вихованці інтернату демонстрували таланти на “Духовних скарбах Черкащини” [ФОТО]

У Черкасах відбувся щорічний обласний фестиваль дитячої творчості «Духовні скарби Черкащини». Серед 31 номера, які конкурсанти презентували на розсуд журі, тричі виходили на головну сцену учні Золотоніської спеціальної школи-інтернат.

Вихованці навчального закладу знають добре – для артиста головне те враження, яке він справив на глядачів. В такому дусі першим і лунав вірш Ліни Костенко «Старесенька» у виконанні семикласниці Наталії Кобець. Декламувала дівчина твір так чуйно, що й кожен глядач мимоволі пригадав і свою стареньку. У декого ж навіть навернулися сльози на очі.

Інші два золотоніських виступи – вальс та хореографічна композиція «Варенички» у виконанні дитячого танцювального колективу «Дивосвіт». Юним нашим артистам поміж тим було й нелегко, адже на фестивалі демонстрували ще шість вальсів з інших міст. Учні ж інтернату доклали максимум зусиль, аби стати кращими. Коли ж танцювали «Варенички», то глядачі навіть аплодували стоячи. Вразила глядачів і найменша учасниця  танцю Тетянка , яку лагідно прозвали «Вареничком».

Концерт закінчився нагородженням і подяками переможцям, а логічний епілог – святковий обід для дітей: піца, пиріжки та козацька каша.

– Повертались додому стомлені, але щасливі і повні вражень. Кожен думав про своє: хтось мріяв про майбутні перемоги, хтось милувався краєвидом, а хтось будував плани на майбутнє. Ми ж, педагоги, лише раділи нашим талановитим та щирим дітям, – коментують подію у спеціальній школі.

Духовні скарби Черкащини 01 Духовні скарби Черкащини 02 Духовні скарби Черкащини 03 Духовні скарби Черкащини 04