У СШІТ два роки працюватимуть учителі з Америки [ФОТО]

Учителі та учні спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій приймали у своєму навчальному закладі волонтерів Корпусу миру США в Україні – молоде подружжя Кейсі та Карен Пітерсон.

Кейсі впродовж двох років спільно з учителями школи навчатиме англійської мови учнів, братиме участь у позакласних заходах, Карен працюватиме у молодіжному центрі.

Як недивно, та вразило американців технічне обладнання навчальних кабінетів. Як зазначила Карен Пітерсон, навіть у школі, де навчалась вона, у класах не було комп’ютерів, доступу до інтернету та мультимедійних систем. На місці ж гості й переглянули фільм англійською мовою про історію та сьогодення Золотоноші, створений учнями та учителями школи. Відзначили високий рівень володіння іноземною мовою школярами.

Далі – екскурсія містом під супроводом учителя англійської мови Тетяни Худолєєвої  та головного спеціаліста молодіжного центру Оксани Червякової. Золотоноша волонтерам вельми сподобалась. Особливо – щирі та привітні люди.

З перших днів роботи у школі Кейсі Пітерсон вже активно включився у її діяльність. Ознайомився з навчальними програмами, підручниками з англійської мови. Надав поради учням 9-го класу щодо підготовки до державної підсумкової атестації, зустрівся з дітьми пришкільного оздоровчого табору “Капітошки”. Попереду на всіх чекає напружена спільна робота та реалізація багатьох цікавих проектів. 

Останні два роки в Україні представники Корпусу Миру не працювали. Ще під час подій Революції Гідності усіх волонтерів екстрено евакуювали на невизначений термін. Нині ж американський уряд прийняв рішення поновити роботу організації в Україні. За словами наших гостей, вони обрали роботу саме в Україні, адже переймаються важливими часами, що переживає країна. Хочуть допомогти своїм досвідом.

сшіт - 870 (2) сшіт - 870 ???????????????????????????????