Дітвора третьої школи познайомилася із «кухнею» золотоніських рятувальників [ФОТО]

Літо – пора канікул та відпочинку, проте діти та співробітники Служби порятунку не переривають своїх контактів, шукаючи нові теми для зустрічей. Учора на екскурсію до Золотоніської пожежно-рятувальної частини завітали учасники пришкільного літнього табору загальноосвітньої школи №3. Фахівці питаннями безпеки дітей переймаються, тому й намагались наповнити їхнє дозвілля корисними та цікавими тематичними заняттями, – повідомляє обласне управління ДСНС. 

Першою зупинкою під час екскурсії став пункт зв’язку частини. Черговий диспетчер розповів школярам про обов’язки, які виконує радіотелефоніст та показав журнал в якому реєструються дзвінки від громадян. Діти дізналися, скільки ж саме за добу рятувальники отримують повідомлень.

Оглянули гараж пожежної частини, де на бойовому чергуванні знаходяться пожежні автомобілі, обладнання та спорядження вогнеборців. Хлопці та дівчата приміряли на себе одяг та обладунки бійців ДСНС, в яких вони щодня виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій. Також учні відвідали спальне приміщення пожежних та ознайомилися з годинами, які відведені для відпочинку.

Останньою та чи не найцікавішою станцією екскурсії став тренувальний майданчик рятувальників. Співробітники Служби порятунку продемонстрували допитливим золотонісцям пожежну драбину, якою вогнеборці підіймаються на висоту 9-ти поверхового будинку. Найсміливіші маленькі гості з допомогою бійців ДСНС спробували загасити умовну пожежу.

Наприкінці екскурсії пожежний, одягнувши бойовий одяг та підключившись до апарату на стисненому повітрі, пройшов через лінію перешкод.

пожежна частина 01 [870_650] пожежна частина 02 [870_650] пожежна частина 03 [870_650] пожежна частина 04 [870_650]