Крадія телефонних кабелів засудили до 5 місяців арешту

Золотоніською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 44-річного місцевого жителя, що неодноразово здійснював крадіжки телефонного кабелю.

В ході досудового розслідування встановлено, що викрадені кабелі зловмисник обпалював та здавав до пункту прийому металобрухту.

У прокуратурі повідомляють, що, враховуючи особу засудженого, який раніше не судимий, вину свою визнав та щиро розкаявся у вчиненому, вироком суду чоловіка засуджено до 5 місяців арешту.

Крім того, представником потерпілого (Черкаської філії «ПАТ Укртелеком») до початку судового розгляду заявлено цивільний позов про відшкодування заподіяних злочинцем збитків на загальну суму близько 47 тис. грн.,  який в засіданні підтримано та задоволено судом в повному обсязі.

Нагадаємо, минулого червня «Укртелеком» у співпраці з Державною службою охорони спробував креативно протидіяти крадіям мереж, використовуючи «пастки» для кабельних злодіїв. «Пастка» – це певний відрізок кабельної лінії, на якій, як правило, не закріплені абоненти і яка встановлена з єдиною метою – відловити зловмисника.

Одна з таких «систем» близько місяця чекала на свою жертву і дочекалась. Тоді на місці затримали золотонісця 1984 року народження.