Золотонісці масово відвідають Говерлу [ПРЕВ’Ю]

Ліга Сміху, що тривала у Золотоноші протягом декількох місяців, окрім самого смаку перемоги, мала для учасників і доволі цікавий приз – поїздку до Карпат влітку. Згідно умову конкурсу, учасники виборювали це право аж до фіналу. Несподівана новина від організаторів пролунала вже після фінального нагородження – сходитимуть на Говерлу усі учасники головного гумористичного шоу міста. Разом з коміками запрошуються туди і всі золотонісці, що виявлять бажання.

Нині у владних кабінетах відбуваються останні приготування до масового виїзду, котрий планується 18 червня, в суботу. Того дня гурт містян, котрий вже налічує понад 100 туристів, виїздить до мальовничих містечок, що в Івано-Франківській області. У неділю ж всі відвідають головну мету виїзду – найвищу гору України Говерлу. Повернення додому – 20 червня.

Разом з тим, за задумом ініціаторів, поїздка видасться незвичайною, адже для учасників вже готують широку розважально-культурну програму. Крім того, під час сходження буде проводитись зйомка документального фільму, а на всіх золотонісців у Карпатах очікує немало сюрпризів.

До мандрівки мають змогу долучитись і будь-хто із жителів міста, а не лише артисти Ліги сміху. Для майбутньої подорожі слід зареєструватись у керуючого справами Міськвиконкому Оксани Тітаренко. З собою слід мати пристосований для гірських подорожей одяг, а також гарний настрій. Вартість проїзду складатиме 400 гривень в обидві сторони. Останній термін подання заявок – обідній час п’ятниці, 3 червня.

Обирати можна й місце ночівлі протягом двох днів. Любителі похідної романтики мають змогу взяти з собою намети. Для тих, хто виявить бажання ночувати в комфорті, забезпечать місця в готелі. Вартість – 100-150 гривень за ніч.