У Золотоноші знову проведуть Всеукраїнський шаховий турнір [ПРЕВ’Ю]

Місто завершує останні приготування до третього Меморіалу імені Ісаака Болеславського, відомого гросмейстера родом із Золотоноші. Міська рада та місцева шахова федерації виступили у ролі організаторів масштабного турніру, котрий збере 80 гросмейстерів з усіх регіонів країни. Змагатимуться шахісти з 1 до 5 червня у спортивному залі школи №3.

Турнір з призовим фондом у вісім тисяч гривень проводитиметься за швейцарською системою в 9 турів, з обрахуванням національного рейтингу. До участі в змаганнях допускаються шахісти з національним рейтингом не більше 2200. Місця учасників визначатимуть за найбільшою кількістю набраних очок.

За підсумками визначатимуть переможців турніру, також передбачені заохочувальні призи найкращим у рейтингу школярів, жінок, ветеранів і місцевих шахістів.  Проживатимуть гості міста у гуртожитку Технічної школи на Шевченка 72.

Відповідальні за проведення – голова міськрайонної федерації шахів Віктор Грінько та фахівець зі спортивно-масової роботи Микола Строкань. Головний суддя змагань – Олег Городиський.

Нагадаємо, торік протягом п’яти діб на першість, масштаби якої місто не бачило навіть за радянських часів, змагались 67 шахістів із 11 регіонів країни.

Серед учасників було зарєстровано 19 кандидатів у майстри спорту, 35 шахістів першого розряду та 13 – другого. Конкуренцію складали навіть дванадцять дітей та шестеро жінок.

За підсумками змагань титул переможця отримав Валерій Хабічєв із Білої церкви, друге місце у керівника шахового гуртка золотінської гімназії Андрія Чопорова, бронза ж поїхала до Кіровограду в руках Андрія Ломакіна.