Фахівці пенсійного фонду провели семінар для бухгалтерів підприємств

Минулого тижня в Золотоніському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області відбувся семінар для бухгалтерів підприємств, в якому взяли участь 45 осіб.  На семінар були запрошені представники Золотоніського міськрайонного центру зайнятості.

Відкриваючи  семінар, начальник управління Вікторія Карасьова акцентувала увагу, що з 1 січня 2017 року має запрацювати нова система призначення пенсій. Запровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій дозволить більш простіше надавати людям послуги, підвищиться якість обслуговування, а головне зменшиться робочий час по опрацюванню пенсійних документів. Так, пенсії можна буде призначати за 15 хвилин. Буде по суті здійснено перехід до електронних пенсійних справ, поступову відмову від паперових архівів. – повідомляє Золотоніське об’єднане управління ПФУ.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Золотоніського міськрайонного центру зайнятості Світлана Кириченко докладно поінформувала присутніх про порядок надання компенсації єдиного внеску роботодавцям відповідно до Закону України “Про зайнятість населення” за новостворене робоче місце.

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Ірина Козир розповіла  про найпоширеніші помилки в звітності, звернула увагу бухгалтерів на необхідність зазначення інформації про новостворене робоче місце обов’язково у таблицях, детально зупинилась на Реквізиті 24 «Ознака неповного робочого часу».

Наприкінці зустрічі, перший заступник начальника управління Олена Богдан, ще раз нагадала присутнім, що сьогодні Пенсійний фонд України за допомогою Веб-порталу надає  зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що містяться в персоніфікованому обліку, зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. По закінченню семінару присутнім було роздано інформативний матеріал, заяви для реєстрації на Веб-порталі.1 [870_650] 2 [870_650] 3 [870_650]