Золотонісці провели перший «Жіночий Форум Златокраю»

Жіноче лідерство на користь громаді! Під таким гаслом 17 травня в Золотоноші відбувся перший «Жіночий Форум Златокраю». Відбувся він з ініціативи депутата Золотоніської міської ради, учасниці Академії жіночого лідерства Українського жіночого фонду Валентини Боченкової, за підтримки секретаря Золотоніської міської ради Наталії Сьомак  та Людмили Слюсар.

На базі Золотоніської гімназії в дружній атмосфері зібралися активні жінки нашого міста, які своїми справами довели готовність працювати на користь всієї громади. Серед запрошених були представниці різних сфер – бізнесу, соціальної сфери, громадської діяльності.

За мету організатори ставили активізацію жіночої спільноти Золотоніщини, підвищення компетентності жінок-лідерок, згуртування та консолідація зусиль активних жінок та жіночих організацій для спільних дій в місцевих масштабах.

Захід відвідала також заступник директора Черкаського обласного жіночого центру Людмила Костенко, яка поділилася власним досвідом створення жіночої громадської організації та першими кроками діяльності.

У ході форуму презентували свою діяльність депутат міської ради та підприємець Оксана Міхновська, завідувач дитячою реабілітації Центру соцдопомоги, психолог Ольга Котюн, підприємець Людмила Слюсар. Кожна учасниця мала змогу долучитися до вироблення спільної стратегії подальшої діяльності. Всі зійшлися на думці, що подібні заходи необхідні, аби надати можливості активним жінкам для обміну думками в дусі виваженості та конструктивності у питаннях соціального та економічного життя Золотоноші.

Наступне засідання жінок-лідерок відбудеться вже 7 червня. Організатори дякують адміністрації гімназії за можливість проведення форуму.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA