Молодіжний театр розпочав свої гастролі містом [ФОТО]

17 та 18 травня відбулися перші вистави анонсованого раніше театру «Молодь за рівні права». Молодь долучилася до акторського мистецтва в рамках проекту, що реалізовується у нашому місті з ініціативи міського будинку дитячої та юнацької творчості та за підтримки обласного управління у справах сімʼї, молоді та спорту Черкаської ОДА. За мету ініціатори ставлять привернення уваги молоді до проблем гендерної дискримінації, необхідності подолання гендерних стереотипів та дотримання прав людини.

За сприяння служби у справах дітей, молоді та спорту та міської молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді» активна молодь міста провела ряд правознавчих квестів та вистав у навчальних закладах Золотоноші, а 18 травня учасники проекту завітали до Коробівської школи. Юні театрали разом із своїм керівником Тетяною Олексенко підготували та відтворили кілька сцен із реального життя, які потім обговорювалися з аудиторією. У ході заходів молодь пояснювала глядачам, що таке дискримінація, в яких сферах вона проявляється та кого може стосуватися.

За сприяння Кампанії з протидії дискримінації була організована пересувна виставка малюнків «Дискримінація обмежує – протидій». Під час заходів поширювали листівки та брошури із закликом протистояти будь-якій дискримінації у сфері прав людини. Гендерна рівність, на думку авторів, є однією з ознак правової держави, коли чоловіки та жінки мають однакові умови для реалізації своїх людських прав та однаковий потенціал для здійснення свого внеску у національний, політичний, економічний, соціальний та культурний розвиток.

– Часто трапляється так, що ми не помічаємо гендерну дискримінацію. Це й заважає нашому суспільству розвиватися у повну силу і використовувати всі можливості для розкриття власного потенціалу, – пояснює суть проблеми керівник служба у справах дітей, молоді та спорту Людмила Вареник.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA театр театр

???????????????????????????????

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA