Чапаєвку перейменували у Благодатне

Жителі села Чапаєвка відтепер житимуть у найбільш благодатному населеному пункті Лівобережжя. Про це йдеться у прийнятому вчора проекті постанови Верховної ради №4468, за який проголосували 265 депутатів.

За словами спікера ВР Андрія Парубія, усі назви 124 населених пунктів були узгоджені громадами. Не потрапили до цього списку Дніпродзержинськ та Дніпропетровськ, де досі тривають палкі дискусії.

Черкащина отримала шість нових назв згідно із законом про декомунізацію. Одна зі змін зовсім поруч, у тепер вже екс-Чапаєвці. Навколо майбутнього перейменування протягом декількох місяців у населеному пункті точились суперечки. Як бачимо нині, історичну назву селу (Богушівська Слобідка) таки не повернули. Відтепер золотонісцям та «чапаєвцям» слід звикати до нового об’єкту на мапі району – село Благодатне.

Також у області перейменували село Петровського Драбівського району на село Привітне, селище Жовтневе Чорнобаївського району на селище Мирне, селище Жовтневий Промінь Чорнобаївського району на селище Журавлине, селище Комінтерн Чорнобаївського району на селище Привітне, село Ленінське Чорнобаївського району на село Степове.

чапаєвка