Центр зайнятості допомагає шукати роботу екс-бійцям АТО

Фахівці Золотоніського міськрайонного центру зайнятості активно сприяють працевлаштуванню безробітних, в тому числі, демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, які потребують підтримки для продовження повноцінного життя.

Знайти сьогодні роботу – завдання не з простих. Тому за допомогою в її пошуках з початку року до центру зайнятості звернулися 54 колишні армійці. Саме за сприяння центру зайнятості 23 демобілізовані військовослужбовці працевлаштовані, 2 особам надано допомогу на відкриття власної справи, 10 осіб залучено до профнавчання, 5 – виявили бажання продовжити військову службу за контрактом, 4 особи залучено до робіт тимчасового характеру. – повідомляє видання “Прочерк”.

Одним із перших хто скористався послугами центру зайнятості та успішно працевлаштувався був Руслан Яковенко. Активність, завзятість, розсудливість та наполегливість – це ті якості, які армієць проявляв на полі бою, використовував на семінарах і тренінгах для безробітних, а тепер з’явилася можливість застосувати на новій роботі. Пройшовши конкурс на посаду головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області колишній боєць АТО продовжує свою місію захисника, охороняючи природу рідного краю.