Школярі передали харчування, одяг та канцелярію дітям із донецької «сірої зони» [ФОТО]

Золотоніський волонтерський рух не збирається зупинятися. Чергова сторінка – школа інформаційних технологій №2, котра неодноразово долучалася та ставала організатором різноманітних благодійних акцій. Нещодавно ж  колектив знову простягнув руку допомоги та підтримки загальноосвітньому закладу у селищі Гранітне, що на Донеччині. Задля цього золотонісці провели акцію “Допоможи дитині”, під час якої збирали шкільне приладдя.

Долучилися до ініціативи всі – і учні, і батьки, і вчителі. Не залишились стояти осторонь й сусідня школа №3, а також магазин канцтоварів “Глобус” на чолі з директором Наталією Гаввою. Лише за три дні зусиллями небайдужих було зібрано канцтовари, медикаменти, матеріали для перев’язки, продукти харчування та одяг.

– Проведення акції саме напередодні Великодня для нас, як справжніх християн та громадян України, стало обов’язком, адже хто, як не ми повинні творити добро й допомагати іншим, – коментує подію директор СШІТ Олена Вертипорох. – Висловлюємо велику подяку за допомогу та підтримку всім небайдужим, хто відгукнувся на допомогу. Особливо ж хочеться подякувати батькові учня 3-Б класу Сергію Малюку, який і став ініціатором та активним учасником акції, зібравши чималий арсенал продуктів харчування та медикаментів.

 Допомогу дітям Сходу відвезли вчителі СШІТ  Ірина Хоменко та Алла Капля, які ще й заразом зустрілися з бійцями батальйону “Черкаси”.

Звідти педагоги, за їхніми словами, повернулися з почуттями, які переповнювали їхні душі. Приїхали і з дитячими подарунками: учні з Гранітного презентували золотонісцям свої власні листівки, вишитий рушник та слова вдячності в листах.

Нагадаємо, у жовтні волонтери з Києва звернулися до Комітету сприяння обороні із проханням допомогти учням, школа яких знаходяться на «нульовій» лінії АТО, котра не підпорядкована ні ЗСУ, ні російсько-терористичним військам. Саме через це 250 дітей різного віку залишилися на межі виживання, адже з харчами, за словами столичних волонтерів, у них повна скрута, не вистачає дитячих теплих речей та іграшок. Тоді містяни гуртом зібрали крупну допомогу для донецьких школярів.

01 [870_650] 02 [870_650] 03 [870_650] 04 [870_650] 05 [870_650] 07 [870_650] 08 [870_650] 09 [870_650] 10 [870_650]