Проект басейну та резервуару чистої води розглядає Фонд регіонального розвитку [ДОКУМЕНТ]

На засіданні регіональної комісії з відбору інвестиційних проектів,  затверджено 26 програм, що реалізовуватимуться в Черкаській області протягом 2016 року. Про рішення, датоване 5 травням, повідомляє Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА

До переліку проектів потрапили й дві золотоніські будівельні ініціативи. Мова йде про басейн та водопостачання у місті.

Про плани щодо будівництва гідротехнічного об’єкту дозвілля повідомлялося ще у березні. Проект готовий давно і влада ще тоді розраховувала закінчити спорудження басейну до кінця року. Функціонуватиме він на базі Золотоніської гімназії, проте в неурочний час ним користуватимуться і жителі міста. На нього Фонд регіонального розвитку ймовірно виділить понад 5 мільйонів гривень.

Інші надії стосуються фінансування будівництва резервуару чистої води на найвищій точці міста. Нинішній об’єкт у випадку аварій дозволяє не припиняти водопостачання в Золотоноші протягом трьох годин. Разом з новим ця цифра досягне восьми. Для втілення планів держбюджет може направити 3,7 мільйонів гривень.

Поки що повний перелік програм спрямовано на затвердження до Міністерства регіональної політики. Їхня реалізація здійснюватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, з яких на Черкащину передбачено виділити 69,8 млн. грн.