Золотоноша говорить: Сімейна медицина [ВІДЕО]

Медична реформа: питання, що давно назріло в українських реаліях (а особливо в Золотоноші), починає робити свої перші кроки. Місто та район вже відкривають свої Центри первинної допомоги. Відповідно, Центральна районна лікарня виконує вторинну функцію в якості об’єкту стаціонарного лікування, або ж надавача послуг вузькопрофільних лікарів.

Як і будь-яка реформа (та й будь-які зміни), реінкарнація золотоніської медсфери – процес болісний, складний та такий, що викликає безліч сумнівів серед громадян. Передусім українці, як завжди, бояться змін. Чи матиме успіх несподівана ініціатива, будемо спостерігати зовсім скоро, а от чи стане гірше в разі фіаско – питання риторичне.

Золотонісці медичну революцію сприймають не завжди однозначно. Передусім через брак інформації. Хоча, з іншої сторони, у місцевих газетах та мережі роз’яснення лунали давно. Інша річ, що велика кількість містян цікавитись локальними новинами бажають не дуже. Втім, це можна вважати й прорахунком як влади, так і керівництва ЦРЛ. Недостатнє інформування – гальмо будь-яких змін.

Що ж насправді думають містяни про сімейну медицину, котра вже стартує, намагалась дізнатися команда проекту “Золотоноша говорить”. Думки різні. Дехто остерігається ще більших черг, дехто просто боїться якихось пертурбацій. Більшість ставиться більш-менш позитивно, в надії побачити зовсім скоро інший рівень медичного обслуговування.

Отже, мікс думок жителів міста дізнаваймося у черговому випуску проекту: