Депутат облради та екологи зариблювали Дніпро біля Кединої Гори [ВІДЕО]

Учора в адміністративних межах Кединої Гори відбулося чергове зариблення Кременчуцького водосховища білим товстолобиком. Одну тонну риби випустили в Дніпро представники екологічної інспекції та депутат обласної ради Владислав Кулініч. Підприємство, котре очілює народний обранець, – “Золотоніський маслоробний комбінат” – і профінансувало ініціативу.  

Автор ідеї голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Він же й прокоментував подію на своїй сторінці у Facebook, зауваживши, що допомога біосфері річки коштом підприємств-забруднювачів водойм таки прижилася. Аналогічний процес відбувся також у Чорнобаївському та Канівському районі.

– На черзі – лівий берег. Мальки з нашого Іркліївського риборозплідника. Поки не розійдуться по акваторії Дніпра – місця зарибнення особливо пильнуватиме водний патруль, – повідомив Ткаченко.

У обласній Державній екоінспекції пояснюють, що наповнюють Дніпро саме товстолобиком, адже ця риба є прекрасним меліоратором водойм. Вона профільтровує зацвілу, зелену і каламутну воду.

зариблення [870_650] зариблення 02 [870_650]