Юним золотонісцям допомагають здійснити свідомий вибір майбутньої професії [ФОТО]

У міськрайонному центрі зайнятості провели зустріч з учнівською молоддю п’ятої школи. Мета діалогу важлива для самих юнаків та дівчат – ознайомлення з алгоритмом вибору професії та розширення знань про її види.

Вибір сфери власної зайнятості – завдання, як відомо, складне і відповідальне. Аби допомогти у самовизначенні, фахівець центру зайнятості Наталія Котишева провела й анкетування, котре визначило професійну орієнтацію гостей закладу.

Подібна ініціатива не остання. Міський центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді у співпраці з Центром зайнятості планує організовувати зустрічі молодих золотонісців з успішними людьми нашого міста – представниками різних професій. Це, на думку ініціаторів, й сприятиме ознайомленню з багатогранним та цікавим світом професій.

Окремо слід згадати й початок роботи порталу з безкоштовним профорієнтаційним тестом «Моя кар’єра». Розроблений Програмою розвитку ООН у партнерстві з Міністерством освіти і науки, проект відкриває нові можливості для юнаків та дівчат.

– Тест визначає не лише інтереси та здібності підлітка. Мова йде і про ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, сприймання критики, взаємодії з іншими людьми та вирішення проблем, – пояснює деталі керівник Центр соцслужб для молоді Наталія Скиба. – За його результатами можна визначити не лише професії які підходять конкретній дитині найбільше, але й дізнатись, де ж варто, наприклад, здобувати освіту – в іншому місті чи за кордоном.

Центр зайнятості 01 [870_650] Центр зайнятості 02 [870_650]