Молодіжний військово-патріотичний клуб відкрився масштабним квестом [ФОТО]

Минулого тижня відбулося довгоочікуване повноцінне відкриття молодіжного військово-патріотичного клубу «Патріот». Проект, ініціатором якого виступив учасник АТО Петро Скитиба, втілюється в життя, як повідомлялось раніше, за підтримки обласного управління у справах сімʼї, молоді та спорту та у співпраці міської служби у справах дітей, молоді та спорту і громадської організації «Спілка воїнів АТО «Черкащани».

На відкриття клубу завітали профільні посадовці з міста та області, а зі словами привітання до молоді звернувся начальник клубу місцевої військової частини Олександр Барма. Своєю ж майстерністю ділилися вихованці Черкаської школи бойового гопака під керівництвом Олександра Проценка.

Учасники клубу підготували та провели військово-патріотичну квест-гру, в якій взяли участь команди з усіх навчальних закладів міста. Задіяні юнаки та дівчата виконували різноманітні завдання на кмітливість, спритність, витривалість та активність. Зокрема, вправлялися у стрільбі, наданні першої медичної допомоги потерпілому, швидкому вдяганні військової форми. Також виконували спортивні завдання та складали карту України.

Допомагали учням у проведені квесту учасники АТО Геннадій Путинець та Володимир Лисенко, лікар ЦРЛ Ігор Шевцов, а також згаданий вище кадровий військовий.

Першість виборов колектив другої школи, срібло у Технікуму ветеринарної медицини. Два третіх місця привезли додому учні ЗОШ№6 та санаторної школи. Після завершення гри на всі команди чекала козацька каша.

Ініціатори ж висловлюють подяку центру соціальної допомоги та будинку дитячої та юнацької творчості за надану організаційну підтримку.

Анастасія Ямборська

військово-патрітичний клуб 01 військово-патрітичний клуб 13 військово-патрітичний клуб 12 військово-патрітичний клуб 11 військово-патрітичний клуб 10 військово-патрітичний клуб 09 військово-патрітичний клуб 08 військово-патрітичний клуб 07 військово-патрітичний клуб 06 військово-патрітичний клуб 05 військово-патрітичний клуб 04 військово-патрітичний клуб 03 військово-патрітичний клуб 02