Ліга Сміху: чотири найкращі команди вибороли путівку до фіналу [ВІДЕО]

Головне гумористичне шоу міста досягло свого апогею. Учора у півфінальній зустрічі визначились чотири кращі колективи, котрі виборюватимуть першість на останньому етапі за декілька тижнів.

Увага до «Ліги сміху» в переддень традиційно була надвисокою. Навіть не зважаючи на підвищення цін, попит, як зазвичай, значно перевищував пропозицію. Самі ж квитки розкупили наче гарячі пиріжки ще в перші дні після появи в касі МБК. Власне, з цією метою й анонсували у четвер цікаве нововведення на  центральній площі. Нещодавно встановлений великий екран учора транслював у прямому ефірі сцену МБК. Таким чином золотонісці надалі зможуть переглядати культурні заходи і на вулиці. Наразі, за спостереженнями глядачів, котрі вчора скористались новацією, дещо відчутні проблеми зі звуком. Проте днями організатори мають намір це питання остаточно вирішити.

Вища вартість квитків  – зовсім не меркантильні інтереси організаторів. Увесь дохід від продажу за традицією направлений на благодійні цілі. Півфінальну «виручку» прямо на сцені передали класному керівникові студентки Технікуму ветеринарної медицини Катерини Донцової, котра зараз бореться з тяжким недугом. Всього вдалося зібрати дев’ять тисяч гривень.

Передостанній раунд ознаменуватися головною особливістю – запеклою боротьбою. Адже згідно із регламентом, з восьми команд до фіналу мало вийти лише чотири. Вибір справді зробити було складно, позаяк усі нині задіяні тренери готувалися до шоу більш ніж відповідально. Міський голова Віталій Войцехівський активно проводив репетиції із вчителями золотоніських шкіл («Активія») та викладачами Технікуму («На лабутенах»). Депутат облради Віктор Полозов опановував акторську майстерність разом із посадовцями Міськвиконкому («Каламбур») та колективом Управління ЖКГ («Уж»). Відомий у місті лікар Юрій Мазур декілька тижнів перебував у молодіжній компанії вихователів дошкільних закладів («Дошкулярики») та студентів того ж Технікуму ветеринарної медицини («Міцні горішки»). Поетеса ж Ніна Жук допомагала готувати шоу колективу міського Будинку культури («Культмах») та працівникам Будинку школяра («Статус»).

В ролі найбільш об’єктивного спостерігача, залишившись без команд, виступала підприємець та волонтер Оксана Міхновська. Обидва її підопічні колективи не змогли здолати другий етап шоу.

Не втрачають учасники не лише почуття гумору, а й оригінальність. Хоч дехто і відзначився перевищенням ліміту часу всупереч регламенту, проте кожен із колективів подарував глядачам немало приємних емоцій. А остаточний вибір в кінці заходу став настільки складним, що довелося затриматися ще задля передбаченого «баттлу».

Без жодних вагань до фіналу потрапили три команди. Їм судді впевнено віддали максимальну кількість голосів  –  чотири. Мова йде про «Дошкуляриків», які елегантно та дотепно обіграли свою дівочу прихильність до Юрія Мазура, про «Лабутенів», у котрих найбільше запам’ятався мер міста в ролі прибиральниці Міської ради, та про «Статус», гравці якого розіграли справжню театральну постановку, гарно пародуючи церемонії укладання шлюбу, що часто відбуваються у їхньому закладі.

Не дотягли до перемоги «Уж» зі своїми відвідинами сауни разом з Віктором Полозовим, «Міцні горішки» зі справжньою реп-битвою Юрія Мазура та студента в ролі міського голови, а також «Культмах», чиї гравці перенесли глядачів у Золотоношу 2116 року, де проводиться вже Світовий фестиваль чорнобривців, а до міста досі приїздить пристаркуватий Дзідзьо на передвиборчі концерти.

Ну а справжній момент істини настав вже після завершення обов’язкової програми. «Активія» та «Каламбур» мали однакову кількість балів. Правила гри передбачають просту істину – очний імпровізований «баттл». Хоча судді й мали бажання лишити у фіналі п’ять команд, та поради ведучого заходу і глядачів таки схилили їх продовжити шоу ще на півгодини. Не пожалкував ніхто точно, адже обидві команди мобілізували усе своє почуття гумору та кмітливість, аби дотепно та смішно відповідати на питання всього лише за 30 секунд.

Справа вибору стала непростою й тут, адже після чотирьох питань думки тренерів розділилися: Юрій Мазур обрав освітян, Ніна Жук – держслужбовців. Тяжка місія остаточного вибору впала на Оксану Міхновську. Вона винести вердикт з першого разу так і не змогла, попросивши ще одне додаткове питання, яке й вивело вчителів до останнього етапу.

Фінал золотоніської «Ліги сміху» відбудеться 20 травня. Того дня чотири команди зійдуться у боротьбі за титул та головний приз – поїздку на Говерлу. Решта ж вже екс-учасників просто покажуть свої найкращі номери поза конкурсом.