Вихованці Золотоніської музичної школи вибороли серію нагород на міжнародному фестивалі “Штурм”[ФОТО]

Вихідними у черкаському будинку культури «Дружба народів» відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм – 2016». Змагалися конкурсанти в образотворчому та театральному мистецтві, хореографії, інструментальному жанрі та вокалі. У кожного учасника була можливість показати себе та свій талант з найкращого боку.

Не залишилась осторонь такого дійства і Золотоніська музична школа, представивши на конкурсі чотири хореографічних номери. Викладачі студії «Акварель» Анна Петренко та Вікторія Кошіль зібрали на виступи аж 28 дітей. Кропітка робота та регулярні тренування принесли свої результати – ніхто не залишився без нагород.

штурм

Перше місце посіли 9-річні Ілона  Шарапова та Максим Куторей. Вони виконали італійський народний танець «Тарантелла». Квік-степ «Побачення» 11-річної Юлії Кошіль та 13-річного Максима Кириченка отримав друге місце.

штурм

Найменші учасники від Золотоноші, а втім, і з-поміж усіх конкурсантів, посіли почесне третє місце у категорії «Малюки». Третє місце виборов і ансамбль змішаної вікової групи.

Штурм [870_650]

Безсумнівно, талановиті золотоніські діти гідно представили своє місто та своїх керівників.

штурм [870_650]

Олена Кроха