У напруженому матчі «Спартак» вилетів із Кубку Черкащини [ФОТО]

Золотоніські футболісти залишають цьогорічний розіграш обласного Кубку. Діставшись до 1/8 фіналу спартаківці поступились на виїзді у Степанцях місцевій «Росаві». За рівної гри, наповненої великою кількістю боротьби, господарі таки зуміли добитись потрібного для себе результату, відправивши «червоно-білих» готуватись до початку сезону, що стартує 30 квітня.

Перший тайм в цілому не приніс ні результату, ні жодних згадок про нього. В обох колективів переважало бажання перемогти, що вилилось у напругу, боротьбу, і, теж варто відзначити, немало помилок.

Після перерви рахунок зустрічі відкрив гравець господарів Вадим Орел. Він, як виявилось згодом, і став остаточним. Хоча й «Спартак» небезпідставно нині згадує не лише свої втрачені можливості, а й фатальну помилку головного арбітра матчу Віталія Залозного.

росава_-_спартак_02

Вже у доданий час золотонісці таки змогли зрівняти рахунок, проте гол був незарахований. Підставу у клубі зрозуміти не можуть досі: фол рефері зафіксував  через ігрову боротьбу двох суперників, котра навіть не впливала на момент взяття воріт. Якою була б гра в овертаймі за такого сценарію, тепер можна лиже здогадуватися.

росава_-_спартак_03

На останній етап передсезонної підготовки спартаківці, як  зрозуміло, йдуть дещо із зіпсованим настроєм. Проте, часу для  того, аби опускати руки, немає. Вже за два тижні стартує новий чемпіонат.

16.04, Кубок Черкаської області, 1/8 фіналу
Степанці (Канівський район)

Росава – Спартак 1:0

Спартак: Крикун – Омеляненко (Дробний), Гринець, Калашник, Труба – Хомут – Литвиненко (Вовк), Міхновський, Іскра, Педченко – Зоря
НЗ: Луганський, Тараненко

Гол: Орел

Фото: ФК “Росава” (с. Степанці)

 росава_-_спартак_01