Продавцям розсади з узбіч знайшли місце для торгівлі [ФОТО]

Спільні плани посадовців та керівництва комунального ринку щодо вирішення транспортної проблеми навколо головної толоки, потроху втілюються в життя. Наразі робоча група визначилась із місцем розташування продавців розсади та супутніх товарів, котрі зазвичай, через брак місця, свою діяльність провадили прямо на вулиці Новоселівській.

Вирішення проблеми, як виявилось, лежить на поверхні. Від завтра сезонні городні товари можна буде придбати на донедавна закинутій ділянці ринку біля міського Будинку культури. Саме тут, між екс-кінотеатром та розважальним закладом “Арена” є завжди порожня ділянка, де й можна компактно та зручно розташовуватись протягом дня. 

Окремо директор ринку Тарас Супрун у коментарі стосовно таких нововведень наголошує, що таким чином вдалося не зачепити потреб і підприємів, і покупців. Із центру Золотоноші торгівля сезонним товаром нікуди не поділася, а територія навіть дещо зручніша для обох сторін процесу купівлі-продажу.

До нового формату садово-городнього розпродажу звикати довго не доведеться, а вулиця Новоселівська тим часом ще трохи розвантажиться. Роботи попереду, звісно ж, у ініціаторів ще безліч, проте результати першого кроку побачимо вже вранці.