Комунальники та жителі міста готують Золотоношу до Великодніх свят [ФОТО]

Цьогорічна весна прийшла до Золотоноші, можна сказати, за розкладом. У березні зима ще показувала свій норов, але так, для годиться, треба ж наостанок покерувати. Вже у квітні весняна погода порадувала швидким теплом і ясним сонцем настільки, що, здавалося, учора ще подекуди лежав сніг, а сьогодні вже тюльпани зацвіли і забіліли молочним цвітом абрикоси. Народ скучив за городньо-садовими роботами і дружно взявся хазяйнувати – досить дивитися серіали!

Велике золотоніське господарство порають гуртом усі комунальні служби міста: хто дороги ремонтує, хто сміття збирає, хто продовжує роботи з освітлення вулиць, хто висаджує квіти тощо. Місто відразу почистішало і розцвіло!

Не за горами велике свято – Пасха, за яким слідують поминальні дні. Багато роботи випало на долю головних прибиральників міста – працівників КП «Міський водоканал». На цьому тижні вони проводять активні роботи з облаштування зупинок міського транспорту, розпочали також благоустрій місцевих кладовищ. Першим у списку став старий цвинтар на вулиці Колгоспна, звідки вже 12 квітня почали вивозити сміття, якого назбиралося чимало.

Керівництво «Водоканалу» звертається до усіх жителів міста з проханням складати непотріб у спеціально відведених для цього місцях і не влаштовувати сміттєзвалищ по усьому кладовищу. Як показали перші дні роботи на Колгоспній, це прохання, як і раніше, залишається актуальним.

DSC_2045 [870_650]

DSC_2044 [870_650]

DSC_2030 [870_650]

На початку тижня «водоканалівці» ліквідували «вселенське» стихійне сміттєзвалище на вулиці Заводська, яке «росло» там роками. Протягом трьох робочих днів було вивезено більше 5-ти вантажних машин непотребу. Комунальники цієї організації побілили бордюри упродовж центральної вулиці Шевченка від Новодмитрівки до центру міста, а тракторець «Авант» прибрав прибордюрну частину дороги.

вул. Заводська [870_650]

вул. Заводська (1) [870_650]

Не відстають від комунальників і жителі Золотоноші, які з настанням тепла постійно організовують суботники і не лише у центрі міста, а й на віддалених вулицях. Так, днями жителі 2-го і 3-го кварталів (організатори робіт – вуличкоми: Михайло Кравченко і Раїса Титаренко, депутат міської ради Владислав Восколович і заступник міського голови Андрій Заєць) провели грандіозне прибирання території на вул. Залізнична, Сонячна, Південна, Богодухівська, Пирогова, Весняна, Енергетиків та ін.

Марина Білецька, тижневик «Златокрай»,

спеціально для zolotonosha.ck.ua