Комунальники та жителі міста готують Золотоношу до Великодніх свят [ФОТО]

Цьогорічна весна прийшла до Золотоноші, можна сказати, за розкладом. У березні зима ще показувала свій норов, але так, для годиться, треба ж наостанок покерувати. Вже у квітні весняна погода порадувала швидким теплом і ясним сонцем настільки, що, здавалося, учора ще подекуди лежав сніг, а сьогодні вже тюльпани зацвіли і забіліли молочним цвітом абрикоси. Народ скучив за городньо-садовими роботами і дружно взявся хазяйнувати – досить дивитися серіали!

Велике золотоніське господарство порають гуртом усі комунальні служби міста: хто дороги ремонтує, хто сміття збирає, хто продовжує роботи з освітлення вулиць, хто висаджує квіти тощо. Місто відразу почистішало і розцвіло!

Не за горами велике свято – Пасха, за яким слідують поминальні дні. Багато роботи випало на долю головних прибиральників міста – працівників КП «Міський водоканал». На цьому тижні вони проводять активні роботи з облаштування зупинок міського транспорту, розпочали також благоустрій місцевих кладовищ. Першим у списку став старий цвинтар на вулиці Колгоспна, звідки вже 12 квітня почали вивозити сміття, якого назбиралося чимало.

Керівництво «Водоканалу» звертається до усіх жителів міста з проханням складати непотріб у спеціально відведених для цього місцях і не влаштовувати сміттєзвалищ по усьому кладовищу. Як показали перші дні роботи на Колгоспній, це прохання, як і раніше, залишається актуальним.

DSC_2045 [870_650]

DSC_2044 [870_650]

DSC_2030 [870_650]

На початку тижня «водоканалівці» ліквідували «вселенське» стихійне сміттєзвалище на вулиці Заводська, яке «росло» там роками. Протягом трьох робочих днів було вивезено більше 5-ти вантажних машин непотребу. Комунальники цієї організації побілили бордюри упродовж центральної вулиці Шевченка від Новодмитрівки до центру міста, а тракторець «Авант» прибрав прибордюрну частину дороги.

вул. Заводська [870_650]

вул. Заводська (1) [870_650]

Не відстають від комунальників і жителі Золотоноші, які з настанням тепла постійно організовують суботники і не лише у центрі міста, а й на віддалених вулицях. Так, днями жителі 2-го і 3-го кварталів (організатори робіт – вуличкоми: Михайло Кравченко і Раїса Титаренко, депутат міської ради Владислав Восколович і заступник міського голови Андрій Заєць) провели грандіозне прибирання території на вул. Залізнична, Сонячна, Південна, Богодухівська, Пирогова, Весняна, Енергетиків та ін.

Марина Білецька, тижневик «Златокрай»,

спеціально для zolotonosha.ck.ua

comments powered by HyperComments