Черкаські театрали розповідатимуть золотонісцям “дуже просту історію” [АФІША]

Чергова театральна постановка очікує на місцевих поціновувачів мистецтва 19 квітня у міському Будинку культури. Колектив Черкаського драмтеатру привозить до Золотоноші чергову свою постановку. Цього разу глядачам показуватимуть виставу «Дуже проста історія»

Хоча сама назва вже налаштовувала глядачів скептично, її основна сюжетна лінія банальна й невигадлива — Дарина кохає Олексія та вагітніє. Молоді люди готові одружитися, але батько дівчини не любить бідного хлопця, батько якого — п’яничка, котрий до того ж колись «забрав» у нього кохану.

Не було б у цьому нічого, гідного уваги публіки, якби не «родзинка» самої п’єси — героями вистави автор робить також свійських тварин, які є і свідками подій (а відбувається все у хліву), і їхніми «коментаторами».

Свиня, Кобила, Корова, Пес і Півень все побачене й почуте сприймають на своєму рівні. А це вже перетворює звичайну театральну виставу на філософську притчу з містичними елементами. Особливо відчувається це у другій дії, коли Свиня, яка все життя мріяла літати, після смерті стає ангелом, а сусід-п’яничка чує розмови звірів та говорить з ними.

Перша дія багата на комедійні моменти. Друга дія сподобається більш вибагливим глядачам, оскільки тут вже є привід задуматись над багатьма речами — життя і смерть, самопожертва і егоїзм, любов і ненависть.

Запрошують на чергову театральну подію містян у вівторок – о 13:30 та о 17:00. Квитки можна придбати в МБК.

дуже+проста+історія [870_650]