Команда підприємців – чемпіон міста з брейн-рингу [ФОТО]

Завершився перший золотоніський повноцінний регулярний чемпіонат з брейн-рингу. 10 команд протягом двох місяців виборювали першість у актовому залі Будинку школяра. Список учасників цього року справді широкий. Брали участь в інтелектуальних змаганнях колективи місцевих посадовців, депутатів, вчителів, студентів, підприємців та просто палких прихильників цієї гри.

Згідно правил, кожен двобій містив в собі 7 запитань, не більше й не менше. Мета команди – першою відповісти на каверзні завдання. Якщо відповіді не знає ніхто зі сторін протистояння, очки не зараховуються нікому. Усі колективи згідно календаря мали по дев’ять поєдинків, а кожен тур проводився щочетверга. 

Останній етап хоч майже й не вирішував нічого з турнірної точки зору, став не менш цікавим та масовим. Усі команди, незважаючи на формальний статус більшості поєдинків, підійшли до епілогу відповідально. Доля першого місця стала відомою ще тиждень тому. Тоді друзі та родичі Миколи Синьоока, зігравши в нічию з одним із конкурентів – шостою школою, – фактично подарували золоті медалі збірній підприємців.

Вони ж, в свою чергу, статус свій швидко й підтвердили учора, розгромивши депутатів міської ради з рахунком 4:1. Народні обранці розпочали зустріч вельми успішно: вирвались уперед, швидше зорієнтувавшись у відповіді на доволі просте питання. Політики точно вказали, що в деяких західних країнах слизьке покриття на знаках позначається шкіркою від банана. Чемпіони швидко оговтались та остаточно оформили перемогу, зазначивши, що індіанці називали колібрі “птахом, який цілує квіти”.

Брейн-ринг 01 [870_650]

КПП

Брейн-ринг 02 [870_650]

Код 7

Працівники Будинку дитячої та юнацької творчості, на маючи навіть теоретичних шансів зміститися з четвертого місця, очків могли не набирати взагалі. Власне, й не набрали. Проте поєдинок із колективом Управління праці видався досить напруженим. Лише на останньому питанні “Леді і Ко” таки вирвались вперед, з надією очікуючи на поразку посадовців Міськвиконкому, аби випередити їх.

Брейн-ринг 04 [870_650]

БДЮТ

Брейн-ринг 03 [870_650]

Леді і Ко

Керманичі міста шансів для радощів фахівцям не дали, впевнено розбивши Черкаський навчальний центр з рахунком 5:0. Пілотам одного літака не можна їсти однакову їжу, в Іспанії необхідно показати свою дружину, аби співрозмовник визначив, хто ти, а галасливим жінкам дарувати слід квіти-дзвіночки – ці правильні тези й оформили рекордну для команди в цьому сезоні перемогу.

Брейн-ринг 06 [870_650]

Міськвиконком

Брейн-ринг 05 [870_650]

ЧНЦ

ДРС, хоч і без можливості вибороти першість, тріумфували з таким самим рахунком, аби зняти всі питання у долі другого місця. Таким чином останній поєдинок для освітян перетворився на формальність. Вони, в свою чергу, не дозволили студентам Технікуму набрати хоча б одне зайве очко, залишивши їх на останньому місці.

Брейн-ринг 08 [870_650]

Вінігрет

Брейн-ринг 07 [870_650]

ДРС

Брейн-ринг 09 [870_650]

Технікум

Брейн-ринг 10 [870_650]

ЗОШ №6

За підсумками сезону особливо подякував ведучий проекту Олександр Омельченко ініціативному фанату інтелектуальних ігор Миколі Синьооку за повсюдну допомогу в організації.

– Ми дійсно хотіли зробити так, щоб довгими зимовими вечорами всі приходили сюди та відпочивали. В жодному разі не говоримо гравцям “прощавайте”, адже маємо ще багато цікавих ідей, – поділився планами Омельченко.

За словами очільника Будинку школяра, в цьому році ще розігруватиметься Кубок міського голови. Також у планах проведення регулярного чемпіонату з “Що? Де? Коли?”

– Немає тут ні переможених, ні переможців. Моя команда отримувала масу позитивних емоцій, за що варто подякувати організаторам та ведучому, – поставив крапку у нагородженні гравець Вінігрету Юрій Мазур.

Окрім позитиву та медалей, усі учасники смакували фірмовим “брейн-ринговим” тортом.

Брейн-ринг таблиця 02 Брейн-ринг таблиця

Брейн-ринг 11 [870_650] Брейн-ринг 12 [870_650] Брейн-ринг 13 [870_650] Брейн-ринг 15 [870_650] Брейн-ринг 16 [870_650] Брейн-ринг 17 [870_650] Брейн-ринг 18 [870_650]