Золотоніська Ліга сміху в програмі “Життя яскраве”[ВІДЕО]

Популярність золотоніського проекту «Ліга сміху» поширилася вже і за межі нашого міста. Сюжет про нього можна було побачити у неділю на ТРК Рось у передачі «Життя яскраве».  Це й не дивно, адже неординарність та позитив цього конкурсу справді притягують та захоплюють.

Другий тур відбувся за повного аншлагу.  Учасниками гумористичного шоу стали студенти, викладачі, освітяни, держслужбовці. Зокрема команда держслужбовців «Каламбур», збірна студентів Черкаської та Полтавської областей «Білосніжка і сім гномів», команда освітян міста «Активія» та дошкільної освіти «Дошкулярики».

У фестивалі взяли також участь команди випускників технікуму ветеринарної медицини «Хенесі» та викладачів технікуму «На лабутенах». Свою гумористичну зрілість показали колективи Будинку дитячої та юнацької творчості «Статус», студентів технікуму ветеринарної медицини «Міцні горішки» та команда місцевого Будинку культури «Культмах».

В когорті тренерів –  волонтер Оксана Міхновська, поетеса та член спілки журналістів України Ніна Жук, депутат обласної ради Віктор Полозов, лікар Юрій Мазур та міський голова Віталій Войцехівський.

Гумористичне дійство нікого із присутніх не залишило байдужим. Гостре влучне слівце, витончені жарти, каламбури, дотепні афоризми, гострі на язик примовки, приказки та приспівки викликали в присутніх щирий сміх.

На три години Будинок культури перетворився у місце веселощів і розваг, де панувала захоплююча атмосфера, де золотонісці насміялися досхочу. Кожна команда, що брала участь в змаганні, проявила себе з найкращого боку. Анекдотичні історії, кумедні вигадки, жартівливі сцени часто переривалися аплодисментами.

Сміх, як зазначив міський голова Віталій Войцехівський, об’єднує громаду, допомагає в нинішніх непростих умовах подолати складнощі з посмішкою на вустах.

За підсумками гумористичних змагань найкращими стали команди «Активія» та «Статус». Прекрасні результати показали команди «Дошкулярики», «Культмах», «Каламбур» та «Міцні горішки», які перейшли до наступного кола змагань.

Отже, сюжет з телеканалу “Рось” до вашої уваги: