“Златогор” – переміг на відкритій волейбольної першості Черкас

Відповідно до Положення про проведення Чемпіонату за підсумками 9 (дев’яти) турів основної частини,які проводились протягом шести місяців у спортивному залі третього корпусу ЧДТУ, визначались команди які склали півфінальні пари.

Першими на майданчик вийшли команди «Україна єдина» та «Коло друзів ». Налаштованість обох команд на перемогу підтвердив перебіг подій протягом першої партії, яка завершилась з рахунком 32:30 на користь більш досвідчених гравців команди «Коло друзів». Наступні партії почергово вигравали кожна з команд довівши таким чином рахунок в партіях до рівного. На п’яту партію більше фізичних сил вистачило у молодих гравців команди «Україна єдина», які перемогли 15:6. Таким чином, отримавши перемогу з рахунком 3:2, молода команда «Україна єдина» забезпечила собі місце в фіналі. – повідомляє Черкаський спорт.

Після першого півфіналу глядачами очікувалась цікава спортивна боротьба в грі між командами «Златогор» та «Азот». Гравці «Златогору» між тим добре налаштувались на гру, вигравши дві перші партії: 25:20 та 25:17. Певною несподіванкою став програш «Златогором» третьої партії 22:25. Більш висока майстерність гравців команди «Златогор» дозволили їм виграти четверту партію 25:16 та забезпечити вихід у фінал.
У грі за третє місце зустрілись команди «Коло друзів» та «Азот». Перша партія проходила в рівній боротьбі, але в кінцівці партії за рахунок меншої кількості власних помилок перемога за «Азотом» 25:19. В наступній партії напруженої боротьби не вийшло, про що свідчить результат 25:14 на користь команди «Азот». Подальший перебіг гри показав, що гравці «Коло друзів» не збираються здаватися. Перемігши в третій партії 25:18, вони в напруженій боротьбі програли четверту 26:28. Так, вперше приймаючи участь у Чемпіонаті, азотівці вибороли бронзові медалі.

Фінальна гра особливо очікувалась вболівальниками, у якій досвідченим гравцям «Златогора» протистояла молодість гравців «України єдиної». Достатньо легко вигравши першу партію 25:15, гравці «Златогора» у двох наступних відчували певну налаштованість на перемогу та прогресуючу, за ігри Чемпіонату, майстерність молодих гравців «України єдиної», але досвід у цій грі переміг: 25:20 та 25:21. У підсумку 3:0 та перемога команди «Златогор» в Чемпіонаті.

Фахівці та вболівальники щиро привітали переможця та призерів Чемпіонату, особливо відзначили успіх команди «Україна єдина», у якій зібрано багато молодих перспективних гравців вперше приймаючих участь у подібних змаганнях.

Команда переможець отримала Кубок та грамоту міськвиконкому. Гравці команд переможця та призерів отримали медалі та грамоти.

Відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста вручив Подяку президента НОК України Сергія Бубки міському голові Золотоноші Віталію Войцехівському за активну особисту участь у розбудові Олімпійського руху та з нагоди 25-річчя з дня заснування Національного Олімпійського комітету України.

У коментарі zolotonosha.ck.ua в стані команди окремо зауважують, що до відкритого чемпіонату колектив готував тренер Віктор Голубєв, який 10 квітня відзначив свій 70-літній ювілей. В цей день його черкаські та золотоніські вихованці провели турнір на честь наставника, який разом з Анатолієм Адаменком виховав багато спортсменів, що прославляли і черкащину, і Украіну.

златогор [870_650]

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ
Результатів відкритого Чемпіонату м.Черкаси «Златогор-ліга» Сезону 2015-2016 р.р.
«Златогор» м.Золотоноша – І місце
«Україна єдина» – ІІ місце
«Азот» – ІІІ місце
«Коло друзів» – 4 місце
«ЧІПБ» – 5 місце
«Шанс» – 6 місце
«Імпрес–спорт» – 7 місце
«Олімп» – 8 місце
ДЮСШ № 1 – 9 місце