Яку грошову допомогу отримають ветерани Другої світової війни до чергової річниці? [ІНФОГРАФІКА]

Міське Управління праці та соцзахисту населення оприлюднило категорії громадян, що отримають разову грошову допомогу до Дня перемоги цьогоріч. Згідно березневої постанови Кабінету Міністрів, розраховувати на неї зможуть п’ять груп населення.

Учасники війни та колишні малолітні (до 14 років) в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, що визнані інвалідами першої групи, отримають по 2 975 гривень; другої – 2 600; третьої – 2 310.

Учасники бойових дій та колишні неповнолітні (до 18 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, що народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків матимуть допомогу у вигляді 920 гривень.

Особи, котрі мають особливі заслуги перед Батьківщиною задекларовано 2 975 гривень. Члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге отримають по 465 гривень.

Учасників війни та колишніх в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, осіб, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітей партизанів, підпільників забезпечать допомогою у розмірі 170 гривень.

 соціальні виплати