Наркозалежний чоловік спровокував бійку із персоналом санаторної школи

Минулого тижня до центру технічного обслуговування Управління поліції охорони надійшов сигнал «тривоги» з санаторної школи-інтернату. На місці події група реагування  виявила місцевого мешканця 1979 року народження, який спровокував та вчинив бійку з охоронцем навчального закладу.

Як повідомляє адміністрація школи-інтернату, молодий чоловік спершу звернувся до секретаря закладу із питанням щодо влаштування його дитини до школи на наступний навчальний рік. Але потім став шукати туалет та неадекватно поводитись. На прохання залишити територію школи молодик не зреагував та почав битися. Стурбовані прибиральниця та охоронець викликали поліцію.

Здійснивши детальний огляд прилеглої території та особистий огляд затриманого, правоохоронці виявили у нього шприц з світло-жовтою рідиною. А відтак, на місце події відразу було викликано слідчо-оперативну групу поліції.

За повідомленням обласного Управління нацполіції, поки на порушника було складено адмінпротокол за дрібне хуліганство. Якщо експертиза підтвердить наявність наркотичної речовини у шприці, то протокол буде доповнено значно серйознішою відповідальністю. Слідство триває.